KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15904002
*
nr 1590 4002
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Purple patterns". Signerad. Akvarell, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 44x37cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 januari 2024
kl 18:48:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/1 17:56:37
1
600 kr
15/1 17:21:16
2
700 kr
15/1 17:22:21
2
800 kr
15/1 17:25:19
1
Vinnande bud
15/1 18:03:00
3
1.200 kr
15/1 18:03:00
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller filiph jakobsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:56
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:01
-
7081 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1906, St..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:00
-
7420 Akvarell
Peter Kolacz (f. 1968), Kanada. Komposition, Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:31
-
7425 Akvarell
Peter Kolacz (f. 1968), Kanada. Komposition. Akvar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:39
-
7082 Akvareller
2 st, Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:01
*
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Filiph Jakobsson
nr 1590 4002
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Purple patterns". Signerad. Akvarell, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 44x37cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 januari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/1 17:56:37 | 1 | 600 kr |
15/1 17:21:16 | 2 | 700 kr |
15/1 17:22:21 | 2 | 800 kr |
15/1 17:25:19 | 1 | Vinnande bud |
15/1 18:03:00 | 3 | 1.200 kr |
15/1 18:03:00 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller filiph jakobsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:56 -
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:01 -
7081 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1906, St..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:00
-
7420 Akvarell
Peter Kolacz (f. 1968), Kanada. Komposition, Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:31 -
7425 Akvarell
Peter Kolacz (f. 1968), Kanada. Komposition. Akvar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:39 -
7082 Akvareller
2 st, Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:01